top of page

Udane otwarcie sezonu na Pucharze Mazowsza AD Astra 2013.

Po wakacyjnej przerwie przyszedł czas na otwarcie nowego sezonu tanecznego.
14 września w Mińsku Mazowieckim odbył się Puchar Mazowsza - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AD Astra 2013, w którym startowało 177 par z 48 klubów tanecznych
Pary UKS Atria spisały się znakomicie. Bartosz Szyszka - Magdalena Lenkiewicz zajęli III miejsce

w kombinacji 8 tańców, kategoria wiekowa 12 -13 lat, klasa taneczna D.

Paweł Majkowski - Iga Prusaczyk uplasowali się na III miejscu w tańcach latynoamerykańskich

i VI miejscu w tańcach standardowych 12 - 13 lat, klasa C.

Paweł Kalewski - Gabriela Stepnowska przywieźli kolejne dwa medale, złoto w tańcach latynoamerykańskich (14-15 C) i srebro w tańcach standardowych (14-15 B).

Michał Trzeciak - Paulina Suchoń zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich (pow. 15 lat C).