top of page
Kolekcja brązowych medali dla Pawła i Igi.

W miniony weekend (21-22.03.2015) uczestniczyliśmy w dwóch turniejach tanecznych.
Sobotę spędziliśmy w Ostródzie na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Focus 2015. Nasze pary spisały się wzorowo wywalczając aż cztery awanse do ścisłych finałów.
Paweł Majkowski z Igą Prusaczyk uplasowali się na 3 miejscu w tańcach standardowych (14-15 B). Na swoim pierwszym wspólnym turnieju, debiutując w nowych barwach klubowych
Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk wdarli się do finału w tańcach standardowych, zajmując ostatecznie 5 miejsce (14-15 D).
Bartek Szyszka - Madzia Lenkiewicz zajęli 5 miejsce w tańcach standardowych, 13 w tańcach latynoamerykańskich, zaczynali od 1/4 finału (14-15 C) . Mateusz Wielgoliński - Nikolina Dziadak swój pierwszy start w nowej kategorii wiekowej zakończyli na 7 miejscu (12-13 E).
Michał Trzeciak - Paulina Suchoń po długiej przerwie wrócili na parkiet, uplasowali się na 11 miejscu w tańcach standardowych i 10 w tańcach latynoamerykańskich (pow.15 B) .
Rywalizacja w Ostródzie była tylko rozgrzewką przygotowującą do dużego sukcesu :).

Niedziela to udział w prestiżowym turnieju Grand Prix Polski Ekstraklasa Junior II Rumia 2015.
Jedynymi przedstawicielami Atrii byli Paweł z Igą. W przepięknym stylu wywalczyli dwa brązowe medale, jeden w tańcach standardowych, drugi w tańcach latynoamerykańskich, w których ulegli jedynie aktualnym Mistrzom Polski oraz 8 parze Mistrzostw Polski Junior II.