top of page
Dwa medale i awans do wyższej klasy tanecznej dla tancerzy UKS  Atria.

W minioną niedzielę 07.11.2015r. odbył się XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.

Partyk Tusiński i Eliza Bednarczyk wywalczyli I miejsce w tańcach standardowych, kategoria wiekowa 14-15 lat klasa taneczna D. To już trzecie pierwsze miejsce z rzędu, jeszcze tylko jedno pudło i Patryk z Elizą zdobędą klasę C. Para wytańczyła również awans do finału w tańcach latynoamerykańskich, gdzie zajęła 5 miejsce.

Bartek Szyszka i Madzia Lenkiewicz zdobyli srebrny medal w tańcach standardowych 14-15 C.

...a co za tym idzie? Uwaga, uwaga...upragniony awans do wyższej klasy tanecznej B. W tańcach latynoamerykańskich Bartolinki zakończyły turniej na 9 miejscu.

Nasi najmłodsi przedstawiciele Mati Wielgoliński i Nikolina Dziadak ponownie awansowali do ścisłego finału kategorii 12-13 E i ostatecznie uplasowali się tuż za podium na 4 miejscu.