top of page
Trzy medale dla UKS Atria.

W minioną sobotę  tancerze Atrii reprezentowali Ostrołękę na Letnim Festiwalu Tańca w Mławie. Paweł Kalewski – Gabriela Stepnowska po zeszłotygodniowym awansie w tańcach standardowych, tym razem triumfowali w tańcach latynoamerykańskich, zdobywając
złoty medal w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna C. W swoim pierwszym starcie w wyższej klasie tanecznej B, Paweł z Gabrysią uplasowali się tuż za podium na IV miejscu. Kolejne dwa srebrne medale wywalczyli Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk, którzy dwukrotnie stawali na podium w tańcach standardowych i latynoamerykańskich 12-13 C.
Bartek Szyszka z Madzią Lenkiewicz do finału awansowali na drugim miejscu, natomiast turniejową rywalizację zakończyli  na miejscu VI.
Michał Trzeciak - Paulina Suchoń zajęli VIII miejsce w tańcach standardowych i finałowe
V miejsce w tańcach latynoamerykańskich.
Sezon taneczny 2012/2013 został zwieńczony bardzo dobrymi wynikami sportowymi, teraz czas na regenerację sił, by w sierpniu dzielnie stawić czoło rygorowi treningów.
Serdecznie Gratulujemy i...UDANYCH WAKACJI MISIAKI :****.