top of page
Udane rozpoczęcie sezonu tanecznego. Osiem medali oraz dwa awanse
do wyższej klasy tanecznej dla tancerzy UKS Atria.

23.10.2016 r. odbył się XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża.

W pierwszym bloku tanecznym nasi najmłodsi reprezentanci wywalczyli jeden złoty i pięć srebrnych medali.

- 2 miejsce Rafał Tymosiak i Gabrysia Szczubełek

Gala wieczorna należała do  par sportowych, które przywiozły do Ostrołęki złoto, srebro i dwa awanse do wyższej klasy tanecznej. W kategorii wiekowej powżej 15 lat klasa C Atrię reprezentowały dwie pary.

Bartek Szyszka i Magdalena Lenkiewicz, którzy wygrywając turniej

w tańcach latynoamerykańskich uzyskali awans do klasy tanecznej B oraz Patryk Tusiński i Eliza Bednarczyk.

Patryk  i Eliza zatańczyli swój pierwszy turniej w wyższej klasie tanecznej, gdzie po kwalifikacji do ścisłego finału uplasowali się na 6 miejscu. W tańcach standardowych para zakończyła rywalizację tuż za podium.

Kolejny medal wywalczyli Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik, którzy rywalizowali w kategorii 12-13 lat, klasa E. II miejsce w kombinacji 8 tańców dało tancerzom awans do wyższej klasy tanecznej D.

Duże brawa oraz podziękowania, za dzień pełen emocji, zarówno dla dzieciaków zaczynających swoją przygodę z turniejami tanecznymi (Piotra i Gabrysi, Krzysia i Łucji, Rafała i Gabrysi, Kuby i Kingi, Jasia i Oliwii, Alana i Klaudii) oraz ekipy sportowej UKS Atria (Bartolinek, Elizy i Patryka, Matiego i Krysi).

Pięknie zatańczyony pierwszy turniej. Brawo!