top of page
Pięć awansów do finałów,  turniejowy debiut naszej najmłodszej pary, awans do klasy B i pierwsze podium w klasie B - tak zaprezentowaliśmy się przed ostrołęcką publicznością na XXIX OTTT "O Złotą Podwiązkę"
(Ostrołęka, 28.09.2013).
Turniej zaczęliśmy od kibicowania debiutującym na turnieju Mateuszowi Wielgolińskiemu i Nikolinie Dziadak. Dzieciaki rywalizowały w kategorii wiekowej 10 – 11 lat klasa H, zakwalifikowały się do finału i tam ostatecznie uplasowały się na VI miejscu. Mamy nadzieję, że tak udany pierwszy start turniejowy będzie dla Nikoliny i Mateusza początkiem fantastycznej tanecznej przygody. Popołudnie należało do kolejnych par Atrii. Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk (12-13 C) awansowali do finałów w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, turniej zakończyli na V miejscach w obydwu stylach.
Bartek SzyszkaMadzia Lenkiewicz (12-13 D) zajęli VI miejsce w kombinacji ośmiu tańców, rywalizując od półfinałówPaweł KalewskiGabriela Stepnowska po raz pierwszy stanęli na najwyższym stopniu podium w klasie B. Zajęli I miejsce w tańcach standardowych i w ten oto sposób Gabrysia została dumną posiadaczką „Złotej Podwiązki” ;). Warto nadmienić, że Paweł w perfekcyjny sposób poradził sobie z założeniem wygranego trofeum
(czyżby trening czynił mistrza? ;) ). II miejsce w tańcach latynoamerykańskich zapewniło Pawłowi i Gabi awans do klasy tanecznej B. W wieczornej gali również nie zabrakło naszych reprezentantów. Michał TrzeciakPaulina Suchoń wytańczyli IV miejsce w tańcach standardowych i VI miejsce w tańcach latynoamerykańskich.